Icon

Wózki widłowe z najnowszej dostawy

LGSMaximal nowa dostawa 2024 1000x750px

Wózki widłowe z najnowszej dostawy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z radością informujemy o rozszerzeniu naszej gamy produktów dostępnych od ręki. W ostatnim tygodniu przyjęliśmy dwie dostawy wózków widłowych, które zasiliły nasz magazyn lub zostały spersonalizowane z myślą o konkretnych klientach.

Co w najnowszej dostawie?

Wózki terenowe FD35-C2W:

❗ Dumni prezentujemy trzy nowe wózki widłowe terenowe o udźwigu 3,5 tony, model FD35T-C2W. Ten model, wyposażony w napęd na dwa koła, pełną kabinę z ogrzewaniem i wolną sekcję na osprzęt, został szybko zamówiony przez klienta i już wkrótce wyrusza w trasę 🚛. Model FD35T-C2W charakteryzuje się większym prześwitem, większymi kołami z głębokim bieżnikiem, doskonale sprawdzi się w trudnym terenie.

Wózek widłowy terenowy FD35T-C2W z napędem na jedną oś, podobnie jak przedstawiana przez nas wcześniej wersja z napędem na 4 koła, charakteryzuje się większym prześwitem, większymi kołami z głębokim bieżnikiem i jest przystosowana do zadań w trudnym i nierównym terenie. Tam gdzie nie jest tak grząsko, a jednocześnie jest trochę mniej miejsca, lepiej sprawdzi się ta bardziej kompaktowa wersja z napędem na jedną oś.

Dostawa wózków widłowych terenowych

Wózki widłowe zasilane LPG FLTA25:

❗ Do naszego asortymentu dołączyły wózki widłowe zasilane gazem LPG o udźwigu nominalnym 2,5 tony. Wózek widłowy FLTA25 to uniwersalne urządzenia, dostępne również z pełną kabiną z ogrzewaniem, to idealne rozwiązanie na obecne warunki pogodowe ❄. Na życzenie klienta mogą być wyposażone w komfortowe siedzenie Grammera, zapewniające maksymalną regulację i dopasowanie do postury operatora.

Wózki widłowe elektryczne z baterią litowo-jonową:

❗ Wózki elektryczne z baterią litowo-jonową. FBAA18-YJ, FBAA25-YJ Pod zamówienie dla klienta oraz jako uzupełnienie stanów. W udźwigach 1,8t oraz 2,5t. Ten mniejszy z półkabiną (przednia i tylna szyba, a także przeszklony dach. Czyli taka kabina bez drzwi 😉). Jednocześnie są to pierwsze wózki, które są już wyraźnie oznaczone jako seria AA.

Paletowe wózki widłowe elektryczne z baterią litowo-jonową:

❗ Paletowe wózki elektryczne z baterią litowo-jonową. PTE15N / PT15-M1L Te znikają bardzo szybko i mimo tego, że dostawa pojawiła się raptem kilka dni temu. Część z nich już zniknęła z naszego stanu 🤷‍♂️. Te popularne elektryczne paleciaki w naszej wersji są wyposażone w kółka podporowe (zwiększające stabilność wózka, zwłaszcza podczas nagłych skrętów) oraz w większą baterię 24V/36Ah, znacznie wydłużającą czas pracy!

To jeszcze nie wszystko, mamy kolejny transport w drodze. A w nim kolejne wózki do naszego magazynu, a także zamówione przez klientów.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! Nie przegap okazji znalezienia idealnego wózka w naszym magazynie!