Icon

LGS-MAXIMAL - autoryzowany dealer wózków MAXIMAL

o LGS MAXIMAL

LGS MAXIMAL - OFICJALNY DEALER W POLSCE WÓZKÓW WIDŁOWYCH MARKI MAXIMAL NALEŻĄCEJ DO GRUPY HYSTER-YALE-MAXIMAL Forklift.

 

LGS MAXIMAL - DORADCY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM ORAZ KNOW-HOW 

 

Serwisanci oraz Managerowie LGS MAXIMAL to prężnie działający zespół specjalistów posiadających ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, wynajmie i serwisie wózków widłowych wszystkich typów, z siedzibą pod Poznaniem oraz oddziałami w Warszawie i Wrocławiu.

Nasi klienci mogą zatem liczyć na pomoc i współpracę z jednymi z najbardziej doświadczonych w branży wózków widłowych managerów sprzedaży oraz techników serwisowych, działających na terenie całej Polski.

 

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY!

 

Misją LGS Maximal jest zagwarantowanie naszym klientom kompromisu polegającego na równowadze pomiędzy jakością a ceną. Dlatego wszystkie nasze działania sprzedażowe oraz serwisowe są poddawane szczegółowej analizie pod względem kosztów oraz jakości, tak, aby móc naszym klientom zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości. 

 

 LOW COST - HIGH QUALITY.  NIE PRZEPŁACAJ !!!

 

Inne produkty z oferty LGS

Nowoczesne regały magazynowe, oferta LGS rack

MAXIMAL to rozpoznawalna na całym świecie marka, ceniona za wysoką jakość wykonania, zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa oraz niskie koszty eksploatacji. W 2018 roku została kupiona przez jednego z największych uznanych światowych producentów wózków widłowych - amerykańską grupę NACCO Industries, właściciela takich marek jak Hyster, Yale, Bolzoni Auramo, Meyer, Nuvera.

Misją firmy jest dążenie do zrównoważonego rozwoju w zakresie jakości produktów i obsługi posprzedażowej oraz dostarczania rozwiązań o najwyższym stopniu stosunku wydajności do ceny.

Wózki Maximal eksportowane są do ponad 100 krajów, a potencjał produkcyjny wynosi 30 000 sztuk wózków widłowych rocznie.

O Maximal

Maximal w liczbach

od roku

2018

część grupy
Hyster-Yale

powierzchnia
produkcyjna

133334

m2

fabryczna
zdolność produkcyjna

30000

rocznie

eksport do

100

krajów