Icon

Maximal FDTA25 - dlaczego to opłacalna inwestycja?

Poznaj Bliżej Podstawowe Cechy Wózka Maximal FDTA25

{$Title}

Maximal FDTA25 - dlaczego to opłacalna inwestycja?

W dynamicznym otoczeniu, które jest poddawane stałym zmianom i wyzwaniom, firmy coraz częściej kierują swoją uwagę na wózki widłowe będące alternatywą dla uznanych, droższych producentów, takich jak Toyota czy Linde. Mowa tu o marce Maximal, która już od 5 lat stanowi cześć amerykańskiego koncernu Hyster-Yale Maximal Forklift, znanego i cenionego producenta wózków o wysokiej jakości. Jakie cechy tych wózków sprawiają, że zyskały uwagę odbiorców w Polsce i Europie?

Przyjrzyjmy się bliżej jednemu z przedstawicieli oferowanych wózków spalinowych.

Wózek widłowy Maximal FDTA25 to solidne i wszechstronne urządzenie, które znakomicie sprawdza się w różnych zastosowaniach. Jest to spalinowy wózek widłowy, który wyróżnia się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. Swoją niezawodność i solidność wózek widłowy zawdzięcza nieskomplikowanej budowie oraz wysokiej jakości, sprawdzonym komponentom. Trwałość spalinowych wózków widłowych skutkuje również tym, że z powodzeniem mogą być używane na zewnątrz, nawet w zmiennych warunkach pogodowych.

Dynamiczny Napęd Diesel

Silnik spalinowy zapewnia nie tylko solidną moc, ale także niskie koszty eksploatacji. Pracuj sprawnie i oszczędnie, z optymalizacją wykorzystania paliwa. Silnik Diesel to duża moc i moment obrotowy, cechy które pozwalają na bardzo dobre radzenie sobie nawet z ciężkimi ładunkami. Silniki spełniają również normę Euro 5, zmniejszając emisję spalin.

Wydajność i długi czas pracy

Spalinowe wózki widłowe doskonale sprawdzają się na zewnątrz, np. w przemyśle budowlanym i rolniczym, gdzie muszą poruszać się po nierównym terenie. Tankowanie paliwa diesel jest zazwyczaj szybsze niż ładowanie baterii w wózkach elektrycznych, co oznacza mniej przestojów, umożliwiając bezproblemową pracę wielozmianową. Dodatkowo świetnie sobie radzą z przewożeniem ładunków na dłuższych dystansach, a niskie spalanie czyni te czynności jeszcze bardziej wydajnymi.

Wygoda oraz solidność

Konstrukcja wózka Maximal FDTA25 została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie operatora. Wytłumienie drgań i hałasu oraz poprawa widoczności masztu przyczyniło się do wzrostu komfortu pracy dla operatora. Inne elementy takie jak regulowany i amortyzowany fotel, regulowana kierownica oraz system wykrywania obecności operatora dbają o bezpieczeństwo i wygodę pracy.

Łatwość użytkowania i serwisowania

Nieskomplikowana konstrukcja i brak zbędnej elektroniki sprawia, że użytkowanie wózka jest intuicyjne i proste. Te same cechy powodują, że serwisowanie naszych wózków widłowych jest proste, jednocześnie ograniczając ilość niezbędnych części zamiennych.

Zaufanie Hyster-Yale Maximal

Nasze wózki widłowe są częścią renomowanej grupy Hyster-Yale Maximal, która od lat dostarcza niezawodne rozwiązania dla branży logistycznej. Masz pewność, że inwestując w ten wózek, inwestujesz również w jakość i trwałość.

📞 Skontaktuj się z Nami 📞

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat wózków widłowych i dowiedzieć się, jak możemy dostosować go do Twoich indywidualnych potrzeb, nie krępuj się skontaktować. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i zaproponować najlepsze rozwiązania. Razem znajdziemy idealny wózek widłowy, który stanie się nieodzownym elementem Twojej efektywnej działalności logistycznej.