Icon

rozładunek i konfiguracja maszyn

Dostawa wózków widłowych

Baner LGSMaximal wozki widlowe DOSTAWA wozkow 1000x750 2

Dostawa wózków widłowych

rozładunek i konfiguracja maszyn

Zamiast technicznych opisów, porad i pouczeń, spieszymy z dobrą wiadomością! Dotarła do nas nowa dostawa wózków widłowych! Rozładowaliśmy kontener, w którym zmieściło się 5 wózków spalinowych z silnikami diesla, o udźwigu 2,5 oraz 3,5 tony.

dostawa wózków LGS Maximal styczeń 2023

Nasze wózki widłowe zostały zabezpieczone wzorowo! Maximal dostarcza swoje urządzenia na niemal wszystkie kontynenty (jedynie pingwiny na Antarktydzie nie przekonały się do wózków widłowych). Nie było więc mowy o ewentualnych uszkodzeniach, powstałych podczas transportu.

Pomimo śniegu rozładunek z wykorzystaniem lawety przebiegł sprawnie. Podczas rozładowywania wózków widłowych w ten sposób trzeba mieć na uwadze wagę najcięższego urządzenia, żeby laweta mogła bez problemu poradzić sobie z takim ciężarem.

Dostawa wózków widłowych MAXIMAL

Świeżo rozładowane wózki widłowe czekają na Was w naszym magazynie w Komornikach. Na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, zapraszamy więc do kontaktu i odwiedzin!

Kolejne dostawy w drodze! Szeroką ofertę wózków widłowych dostępnych na zamówienie, rozszerzamy o urządzenia z dostępnością natychmiastową, wprost z naszego podpoznańskiego magazynu.

W bieżącej dostawie dojechały do nas modele wózków widłowych FDTA25 i FDTA35, z masztem typu duplex 3500mm, triplex 4800mm oraz triplex 4350mm.