Icon

Kolejna dostawa wózków widłowych LGS Maximal

LGSMaximal nowe dostawy Maximal czerwiec 2024 1000x750px

Kolejna dostawa wózków widłowych LGS Maximal

Kolejne zamówienie wózków widłowych LGS Maximal opuściło już progi fabryki i oczekuje na wysyłkę.

A co znajdzie się na pokładzie?

Zgodnie z trendami w branży magazynowej, większość dostawy będą stanowić wózki elektryczne, wyposażone w oszczędne baterie litowo-jonowe. Baterie te charakteryzują się dłuższym czasem pracy oraz krótszym czasem ładowania w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów, co przekłada się na zwiększenie efektywności operacyjnej. Ponadto, wózki elektryczne są bardziej ekologiczne i ekonomiczne, co jest istotnym czynnikiem w kontekście zrównoważonego rozwoju i redukcji kosztów operacyjnych.

Planowana dostawa obejmuje kilka modeli wózków, zarówno czołowych, jak i magazynowych:

  • Wózki czołowe elektryczne z baterią litowo-jonową 2,5 t, z masztem Duplex 4000mm oraz wolną sekcją hydrauliczną
  • Wózki czołowe gazowe o udźwigu 3,5 t – z masztem Duplex i Triplex

Szeroki wybór wózków magazynowych – od paleciaków elektrycznych z kołami podporowymi, paleciaki do skrzynio-palet ze skróconymi widłami 1000 mm (szczególnie cenione w sadownictwie), po stackery z masztem i podestem dla operatora.

Część wózków widłowych z nadchodzącej dostawy przyjeżdża pod konkretne zamówienia klientów, pozostałe wózki będą dostępne od ręki ze stocków. Umożliwi to szybkie reagowanie na potrzeby rynku i zapewni elastyczność w zarządzaniu flotą magazynową naszych klientów. Warto więc śledzić aktualności i bieżące stocki magazynowe pod linkiem: Wózki widłowe dostępne od ręki (lgsmaximal.pl)

A jeśli nie jesteś pewien jaki wózek będzie odpowiedni dla Twojej firmy – zapraszamy do kontaktu. Zapytaj nas, a zaproponujemy wózek widłowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapewniamy pełen przekrój wózków widłowych magazynowych, dostosowanych do różnych branż, zastosowań i budżetów klientów.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu:
+48 61 66 46 990 | +48 724 652 066 | info@lgsmaximal.pl - Dominik Falkowski | LinkedIn